ZÁVĚREČNÁ PÁRTY BKAO:UPSWING & DOWNBEAT: DJs Mr. Ultrafino & Yukimura feat. Tomas Kerle

26. 10. 2021 - 27. 10. 2021 19:00 - 1:00

Všechno dobrý někdy končí a platí to i pro #džunglevříji a Džungli BKAO. Přijďte s náma zakončit tuhle sezónu, rozloučit se a užít si závěrečnou párty. Večírky, DJs & BKAO.
🦜DJ MR. ULTRAFINO
Mr.Ultrafino je spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény a DJ Rádia1. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti. Své sety staví na selekci jazzu, funku a soulu ze 60. a 70. let kombinované se současnou soulově-elektronickou produkcí. Stejně tak v nich uslyšíte i disco, hiphop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa. Je zakladatelem a rezidentem pravidelných klubových akcí, z nichž si největší ohlas získává jedna z mála jazzových tanečních nocí v Evropě Groove Dock, která se až do příchodu covidu konala každý měsíc v klubu Jazzdock. Svůj elegantní DJ styl předvede Mr Ultrafino v Přístavu 25.6.
🎧 https://www.ultrafino.net/
🦜DJ YUKIMURA
přes 25 let působící selektor s velmi širokým hudebním záběrem, zaměřující se na hudbu z celého světa ve všech možných podobách, ať už v tanečních nebo experimentálních polohách.Ve svém Mustakillah Studiu se už celou řadu let věnuje produkci rozmanitých zvukových a hudebních projektů a spolupracuje s mnoha místními i světovými producenty a hudebníky.
Je známý svým vytříbeným hudebním vkusem a ojedinělým citem pro vytváření atmosféry a energie v daném prostoru.
Vstupné dobrovolné.
Platné potvrzení ONT.
🙏 Myjte si ruce a využívejte dezinfekce, které máme k dispozici na baru, toaletách a dalších vybraných místech.
😷 Noste respirátory nebo nanoroušky.
🤧 Když se necítíte, zůstaňte doma.
💃🕺 Dodržujte rozestupy.