Grily & stoly Bar MAJÁK

Bar MAJÁK je otevřený každý všední den od 11:00 do 23:00, o víkendech a svátcích od 10:00 do 23:00. Za nepříznivého počasí máme zavřeno.

Vlastní pití si nenoste, alko i nealko vám rádi poskytneme na baru. 

Můžete u nás také grilovat. Máme k dispozici několik grilů (na uhlí: 650,-, plynový gril: 950,-), které si můžete zarezervovat společně s jedním stolem. Částka se uhrazuje kartou online, storno je možné 24h před rezervací. Ke grilu dostanete dostatek uhlí, podpalovač a grilovací nářadí (proti záloze). Jídlo na gril a nádobí je ve vaší režii.

Betonový gril na uhlí je umístěný u stolu pro 8 lidí. Plynový gril je vhodnější pro větší skupiny (1 gril = sezení pro max 16 lidí). Pokud u nás chcete uspořádat firemní akci, oslavu nebo zkrátka potřebujete větší rezervaci, ozvěte se nám. Po předchozí domluvě můžeme zajistit 1 stůl navíc za manipulační poplatek. Kapacitu stolů není možné navyšovat rezervováním více grilů. Rezervace pro více než 30 osob z kapacitních a provozních důvodů neděláme.

Všechny grily mají své pevně dané místo, prosíme, abyste je nikam nepřemisťovali.

Kapacita rezervací je omezená. Z provozních důvodů můžeme každý gril rezervovat pouze jednou za den. Nejpozdějším časem zapůjčení grilu je 18:00.

Chcete u nás uspořádat oslavu, ale nechcete grilovat? Žádný problém. Můžete si rezervovat stůl bez grilu s kapacitou až 24 míst. 

Tudy k rezervaci grilů a stolu.